חדשות ופרסומים
DELICATESSEN

נבחרת ישראל

אז אולי למונדיאל בברזיל לא הגענו, אבל לכבוד האירוע הרכבנו בשבילכם אחלה נבחרת של בירות ישראליות שתוכלו לשתות בזמן שאתם לא מפצחים גרעינים מול המסך.


אז כן, את מה שקבוצות הכדורגל הישראליות לא הצליחו לעשות, הצליחו דווקא לעשות מבשלות הבירה הישראליות. בשנים האחרונות חלה מהפכה של ממש בשוק הבירות הישראלי, כשמבשלות קטנות החלו לייצר בירות טריות ומעולות, בהן ניתן למצוא מרכיבים מקומיים ואת “טביעת האצבע” של המבשל.


בירה 12 (R2M)

הבירה שלנו. מתכון ייחודי ואישי שהרכבנו יחד עם אסף לביא ממבשלת מלכה. רצינו בירה שתתאים לאוכל, ארומתית ועם מרירות נעימה. בירה שתרצו לשתות עוד ממנה, שלא תעייף אתכם. נראה לנו שהצליח לנו כי אנחנו מבשלים אותה כבר שנתיים ולא נמאס לנו. אפילו אסף אומר שזו אחת הבירות הטובות שהוא בישל. אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל יופי של בירה.
6.5% אלכוהול


מלכה הינדי

מבשלת מלכה היא אחת החלוצות במבשלות הבוטיק הישראליות, ומייצרת בירות טעימות, נקיות ומלאות אופי. בירה בסגנון IPA , או הסוביניון בלאן הפריך והארומתי של הבירות אם תרצו. כדי לשמר את הבירה שהאנגלים היו שולחים לקולוניות שלהם מעבר לים, הם היו מחזקים את הבירה באלכוהול וכשות. התוצאה – בירות ארומתיות, מרירות וחזקות. ההינדי של מלכה היא דווקא דוגמא מעודנת לז’אנר וכניסה עדינה למי שרוצה להתנסות.
6.2% אלכוהול


פורסם במגזין הדליקטסן
מאת: אלעד שהם
קישור לכתבה המלאה: לחץ כאן

FacebookTwitterGoogle+Email